Sign in to follow this  
JuveT.

Propunere forum

2 posts in this topic

JuveT.    0
 Nickul tau  :JuveT.

2) Propunerea ta  :Am mai multe si o sa le pun imediat

3) Crezi ca propunerea ta ar ajuta?  :Da

4) Poze / Video la propunerea ta  :nu exista

5) Alte mentiuni  :Nope

1.Sa se adauge un server de discord
2.Sa se adauge categoria games.cu sub-forumurile   cs 1.6,csgo,minecraft,fornite,fifa,lol,clash of clans/royale,pubg
3.Sa se adauge evolutia staff si ce parere ai despre staff-ul batalia
4. sa se adauge gradurile acestea Fondator (albastru si daca se poate un simbol)  Administrator (doar albastru) Global-Moderator (rosu) Moderator (verde deschis) co-moderator (verde inchis) Premium(Blue) Designer (mov) server-moderator (turcoaz) Girls (roz cat mai deschis) server-admin (portocaliu) Users (gri) Veteran(Cat mai negru) si :banned: (gri cu o linie )Fondator (albastru si daca se poate un simbol)  Administrator (doar albastru) Global-Moderator (rosu) Moderator (verde deschis) co-moderator (verde inchis) Premium(Blue) Designer (mov) server-moderator (turcoaz) Girls (roz cat mai deschis) server-admin (portocaliu) Users (gri) Veteran(Cat mai negru) si :banned: (gri cu o linie )

Salut JuveT, cred ca ar fi fost mult mai ok daca la punctul 2. treceai acele propuneri adaugate in josul mesajului tau, iar la punctul 3. raspunsul trebuia sa fie unul mai dezvoltat. 

Daca toti raspundem doar cu "da" sau "nu" fara a ne motiva raspunsul, nu cred ca am reusi sa rezolvam o problema sau o propunere (in acest caz).

Sunt pro pentru existenta acelei categorii cu sub-forumurile scrise de tine, insa trebuie sa se si ocupe un moderator in masura de acea zona.

Cat despre graduri si culori - nu vad relevanta.Gradele exista, culorile la fel... daca nu esti multumit de culoarea lor..asta tine de gustul personal.