Jump to content
Sign in to follow this  
ReKo

Cerere admin ReKo

Recommended Posts

ReKo    0

1.  Numele real/Real name: Marius
2.  Numele cu care te joci/Nick: ReKo
3.  Varsta/How old are you?: 23
4.  Localitate/City: Craiova
5.  Steam ID: reko_cs18
6.  Steam Auth ID: "ReKo" 33 STEAM_0:1:86226186   0 00:32    9    0
7.  Experienta(In adminare)/Experience: Joc de la varsta de 12 ani cs,am ceva experienta :D
8.  Recomandat de/Recommendation: Andreea
9.  Ca admin nu este permis sa folosesti pe chat sau pe forum
expresii gen Messenger : De acord?: yes.
10.  Ore jucate?: https://www.gametracker.com/player/ReKo/93.119.26.155:27015/,am putine deoarece stiu sv de cateva zile,dar va asigur ca pe viitor o sa am ore de ajuns :D

11.  1+1 =  2 :))

12.  Ti-ai facut cont pe sectiunea Gallery? Aici vei putea uploada poze cu tine si nu numai ! OBLIGATORIU PENTRU CEI DIN STAFF. Inca nu
13.  Ai Citit Regulamentul Forumului si Regulament server inclusiv acest regulament al adminilor?  OBLIGATORIU nu incercati sa ne pacaliti !! Da

14. Cum poti ajuta server-ul?: Sa numai fie codati,majoritatea pustani ..etc si ma gandesc si la donatii

15. Ai dat like paginii noastre de Facebook  ?(*<<click dreapta pe facebook open link in new tab  daca nu ai dat ) : Am dat :p

Mon-El    2

Contra! Din 2 motive, primul ar fi ca nu ai citit regulamentul care este esential iar al doilea motiv ar fi ca ne iei peste picior cu alea 5 ore jucate. 

Reko ne-ar face placere sa faci parte din aceasta comunitate, dar sunt niste reguli simple si concrete de urmat : REGULAMENTUL , atributiile necesare, parerea ceilorlalti admini si respectul pentru acest/asta server/comunitate , restul o sa vina de la sine.. :D 

PRO : ca pari un baiat ok pe SV

CONTRA :  vezi mai sus