Jump to content

Recommended Posts

Va salut cu respect si bine vam gasit!

Va anunt cu placere ca Batalia recruteaza membri in echipa care isi doresc sa activeze pe o lunga perioada in cadrul companiei.

Batalia este un domeniu cu ani de existenta si urmeaza sa fie dezvoltat la un nivel foarte ridicat! In continuare urmeaza sa punem in aplicare multe proiecte care desigur, o sa necesite sprijinul dvs. in plan de activitate.

Staff-ul comunitatii are cateva locuri libere,fapt pentru ce s-a creat aceasta campanie de recrutare si sunt disponibile urmatoarele functii : 

• 1 Owner Comunitate 
  • 3 Super Moderatori
  • 5 Moderatori 
  • 4 Designeri 
  • 2 Uploaderi de resurse pentru sectiunea Download care vor beneficia de cateva + uri pe serverul de   CS 1.6 CS:GO Remake.

Pentru a aplica,sunteti rugati sa lasati REPLY la acest topic,model nu exista pentru campanie,dorim sa vedem ce intentii aveti,cu ce puteti ajuta #Batalia si in general ce reprezentati dvs.

Noi NU obligam ca viitorii detinatori de functii care le-am specificat mai sus sa doneze,noi obligam sa aveti activitate,activitatea corespunzatoare functiei dvs.!

O sa primiti ca raspuns un reply cu decizia luata sau EDIT la postare de catre un Administrator!

Promovarile se vor face in dependenta de activitatea dvs.,de calitate si implicare!

Specificatii: 

• Varsta minima a aplicantului trebuie sa fie 16 anisori!
  • Orice incalcare a regulamentului va fi sanctionata!
  • Cel ce aplica,trebuie sa distribuie aceasta postare pe o retea de socializare,cum ar fi un grup de gaming pe Facebook,Youtube, etc.
  • In caz ca aplicantul va fi acceptat,iar activitatea s-a va lasa de dorit,nu o sa-si dea interesul,campania va functiona pana se vor ocupa toate locurile vacante!
  • Campania va luat sfarsit automat cand vor fi ocpate functiile sau pe data de 25.12.2017

Va doresc multa bafta si sa fiti iubiti!

Toate drepturile sunt rezervate # Batalia - Best Romanian Community!

• Like 2

xSnappy    0

Salut ! Ma numesc Marius , am 19 ani si sunt din Mangalia . Sunt un om corect , cinstit , nu dau tepe ( am afaceri incheiate in domeniul Metin2 ), am descoperit aceasta comunitate pe facebook si imi place mult . Designul , logoul , modul la cum e structurat si construit acest site , este foarte bun si are aspect frumos , doresc sa aplic ca Owner sau Super Moderator pe aceasta comunitate deoarece imi place foarte mult , putem avea o colaborare de durata , pot face reclame , aduc servere, incerc sa dezvolt comunitatea cu calm si precizie . Sunt o fire prietenoasa si duc toate problemele la bun sfarsit, nu imi place sa ma cert , caut sa colaborez cu un colectiv unit si fara smardoieli , de aceea am ales aceasta comunitate . 

Cu timpul voi venii cu idei nou , unde sper sa dea roade , adica sa avem membrii multi si activi . Cam atat am avut de zis ! Sper sa ma primiti !

Ma numesc Marius si am varsta de 15 ani, sunt un baiat glumet, prietenos si foarte amabil. Imi place sa imi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni.Imi plac foarte mult jocurile si sa ii respect pe cei din jurul meu, chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult.Cred ca am din toate cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie,indiferent de situatie,asta inseamna ca ai discernamant si nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa cat as incerca, adica nu pot pune la fund asa cum zice în popor si tratez ca atare fiecare amanunt, chiar daca realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac.Sunt competitiv, am spirit de echipa, nu apreciez glumele proaste si sunt foarte sociabil, cu cei 7 ani de acasa si cu simtul umorului. Imi place sa ies cu prieteni zilnic si sa ma distrez.Sunt o fire prietenoasa, amabila si incerc sa imi fac cati mai multi prieteni noi.Sunt cinstit, ambitios si imi place sa joc mult SA:MP.Imi place foarte mult sa incerc lucruri noi si extreme. Am capabilitatea de a recunoaste cand gresesc si de a-mi recunoaste greseala. Sunt un tip care fac totul cu cap pentru a fii toata lumea multumita si sunt sigur intotdeauna pe ceea ce fac. Imi place sa imi creez prieteni noi, imi place foarte mult sa imi petrec timpul cu prietenii si in mare parte pe SA:MP. Sunt un om care nu tine cont de starea materiala a oamenilor si imi place sa am prieteni de toate gradele, sunt un baiat glumet cu simtul umorului sa nu ma supar din orice. Ma adaptez la toate situatiile si incerc sa le fac exact cum trebuie pentru a nu gresii si a fi sanctionat. Nu imi place sa las lucrurile neterminate sau sa le aman.Sunt un baiat sociabil , ma atasez foarte repede de oameni , imi place foarte tare sa lucrez cu prietenii , sunt foarte sincer (nu suport minciuna). Sunt un baiat cu simtul umorului, glumesc cu cine imi permite, competent, cu cei 7 ani de acasa, si carismatic. 

Cam atat am avut de spus, sper sa merit o sansa, chiar daca nu am 16+ ani. Multumesc la timpul acordat, va salut.

Edited by Rorschach
Revin cu un Edit . Imi placi ca persoana,esti de treaba,dar experienta in IPB lasa de dorit..revin dupa ce discut cu sfatul tarii

Salut si bine v-am gasit, ma numesc Mario am varsta de 17 ani si sunt din Bucuresti, sunt prietenos de treaba, stiu de gluma cu o limita bineinteles, ma acomodez repede sunt sociabil. Am experienta 5 ani in Sa:Mp ca admistrare inca 2-3 in cs aproape un an in cs go joc samp , cs go , ets, gta v, mai multe jocuri, pot sa aduc servere aici, sa fac reclama ca sa ne exstindem, cam atat despre mine.

1gap    3

Salut sunt gap am 20 de ani sunt serios si cam asta e tot.

Doresc functia : Owner comunitate,nu stau sa fac o descriere fabuloasa prefer sa folosesc timpul căutând metode de dezvoltare  a comunități Bătălia.ro

Edited by Rorschach
Deci pana ieri ai avut moderator ai nu ti'ai dat niciun interes fata de comunitate!Acum tu ceri asa acces ?Da dovada de interes,apoi revii.

Andreju    0

Salut , am vârsta de 17 ani și am aflat de aceast comunitate de pe Facebook și am spus sa văd dacă este ceva serios in aceasta comunitate , fac aceasta cerere deoarece mi-a spus ca , comunitatea este de 5 ani in piceoare , așa ca vreau sa ma bag pe partea de metin2 , am cunoștințe , resurse , ajut cu întrebări/resurse (cât pot) 

deci după părerea mea m-aș descurca pe partea de metin2 ! 

Edited by Rorschach
Acceptat.Sectiunea Resurse Metin2

V1P3R    26

Salut, Ma numesc Dany am 26 de ani si stiu aceasta comunitate de vreo 2-3 ani + ca am jucat mult pe servarul comunitatii imi place foarte mult si apreciez foarte mult munca depusa pentru aceasta comunitate, si as dori sa ajut cat pot si cat se poate. Functia : moderator 

Edited by Rorschach
Acceptat.Ma contactezi si imi spui ce sectiune vrei sa activezi.

Guest
This topic is now closed to further replies.