><-TREME

[Acceptat]Propuneri

6 posts in this topic

><-TREME    5
Nickul tau: ><-TREME

Propunerea ta: Propun sa scoateti "." de la TOATE categoriile ce se afla printre cuvinte, mi se pare cam aiurea...nu inteleg de ce nu ati pus spatii :-?

Crezi ca propunerea ta ar ajuta?: Da, ar arata mai bine zic eu.

Poze / Video la propunerea ta:

punct.jpg

Alte mentiuni: - 

Propunerea ta: Propun ca in josul paginii in loc de avatarele userilor online sa se vada direct numele.

Crezi ca propunerea ta ar ajuta?: Da, poate vreau sa vad cine e online si vreau sa intru pe profilul unui user sa ii dau pm...si nu stiu daca acesta este on, trebuie sa ma uit pe fiecare avatar...asa apare direct numele, vad ca e on si gata. Nu ii stiu pe toti dupa avatare. (si banuiesc ca nu sunt singurul)

avt.jpg

Alte mentiuni: Nu e o lista asa mare de useri ca sa arate urat in caz ca de asta va feriti. :-?

Edited by ><-TREME

BulLe^T    29

Dupa parerea mea sunt niste propuneri foarte bune...Chiar arata urat cu "." si ar fi mai frumos sa apara numele,motivele le-a spus el..putin ne-ar interesa avatarul...

Ma bucur ca incerci sa ajuti..Tineo tot asa..sper sa nu deranjeze pe nimeni..

onuTz    115

Propunerea ta: Propun ca in josul paginii in loc de avatarele userilor online sa se vada direct numele.
Crezi ca propunerea ta ar ajuta?: Da, poate vreau sa vad cine e online si vreau sa intru pe profilul unui user sa ii dau pm...si nu stiu daca acesta este on, trebuie sa ma uit pe fiecare avatar...asa apare direct numele, vad ca e on si gata. Nu ii stiu pe toti dupa avatare. (si banuiesc ca nu sunt singurul)

avt.jpg

Alte mentiuni: Nu e o lista asa mare de useri ca sa arate urat in caz ca de asta va feriti. :-?

Chestia cu PUNCTELE ..nu stiu care a fost treaba..cred ca a facut forumul dupa tel :) si era mai usor de pus. Le-am refacut oricum...nu am bagat prea mult de seama.

Si faza cu avatarele..NU O INTELEG NICI EU..0rsp le-a pus asa..nu stiu de ce...:) si eu sunt de aceeasi parere cu tine.Daca vrea sa le puna el la loc..daca nu..asta e :))

0rsp™    1,302

Eu cred ca esti but onutz , sa moara JILIBAN , ai vazut cum se vde forumul dara "." ???

o fi vreun motiv de ce sant acolo???

de ce mama dracului nu intrebati si voi inainte sa modificati?

acum trebuie sa il iau iar tot la mana sa i pun puncte x(

onuTz    115

Nu se schimba nimic..doar ca se pune PUNCTUL...ori ai tu rezolutia ciudata ori..ai probleme cu monitorul :) nu se schimba nimic..doar ca apare un punct.

Guest
This topic is now closed to further replies.