Guest 380V

[Respins]DEMO AUTOMAT

6 posts in this topic

Guest 380V   
Guest 380V

SALUT! 

AM SI EU PROPUNEREA  PLUGINULUI CARE FACE AUTOMAT DEMO LA FIECARE IN PC

AM INTELES CA SUNT SI CODURI CARE NU IES IN POZELE FACUTE, ASA CA II DAI BAN SI APOI SA PUNA DEMO PE FORUM DACA ARE CURAJ:))

DIN CATE STIU INCA NU S-A INVENTAT UN PROGRAM SAU CEVA CARE SA FALSIFICE DEMO

ATAT!

Evolut1oN    147

O porcarie de plugin, pentru ce mai ai admin pe server? decat sa joci ?

Degeaba sunt coduri care nu iasa in poze, daca tu ca admin nu esti in stare sa iti dai seama ca are sau nu cod inseamna ca nu ai ce cauta sa adminezi pe un server !

Guest 380V   
Guest 380V

STIAM CA PE MAJORITATEA SERVERELOR DACA DAI UN BAN TREBUIE SA AI TU DOVADA CA ADMIN... CEA CE MI SE PARE O PORCARIE... NU STIAM CA AICI NU E ASA

DAR TOTUSI DACA SE TREZESTE UNU CA L-AI BANAT CA AVEA AIM SI VINE SI ZICE CA NU AVEA?

CE LEGATURA ARE PLUGINUL CU PRICEPEREA ADMINULUI? 

AM FOST SI EU MODERATOR SI ADMIN VREO 3 ANI (PE UN SINGUR SV PERIOADA ASTA)

SI AM INTALNIT FEL SI FEL DE CAZURI, DUPA CE AM BAGAT PLUGIN AU DISPARUT TOATE ASTEA

SI IN PLUS ALA NU INCURCA SV CU NIMIC.... SI NICI NU OCUPA MEMORIA JUCATORULUI DEOARECE SE RESCRIE DE FIECARE DATA CAND INTRA PE SV SAU/SI CAND SE SCHIMBA MAPA

Evolut1oN    147

Pai cum sa se trezesti cu el sa zica daca tu ai demo  facut pe el? stai spectator, dai record si aia e !

Guest negrescu-   
Guest negrescu-

Plug-in de demo automat e fix frectie la picioru de lemn. Nici un jucator nu isi va pierde timpu sa iti uploadeze un demo pe forum pentru ca e un server public,iar jucatorii sunt comozi, prefera sa schimbe serveru decat sa faca cerere de unabn. Este datoria fiecarui admin sa aibe o dovada atunci cand da ban si este datoria fiecarui admin sa fie in stare sa deosebeasca skill de cod. Putem la fel de bine sa conectam HLTV la server si sa incepem sa banam in stanga si in dreapta fara sa mai urmarim vreun jucator,mergand pe premiza ca avem hltv si daca face cerere de unban extragem secventele de acolo, nu ? N-are sens.

BulLe^T    29

ti-e greu sa stai pe el sa ii faci demo? ...nu cred ca e nevoie de acel plugin..

Topic Closed!

Guest
This topic is now closed to further replies.