Sign in to follow this  
Sniror

[Acceptat]Propunere Sniror

18 posts in this topic

Sniror    56

Nickul tau ----------> Sniror

Propunerea ta ----------> Propun ca in fiecare saptamana sa fie cate o zi in care sa fie rezervate vreo cateva ore de gameplay doar pentru admini!Si din nou revin la ceea ca adminii care sunt activi pe forum si vad anuntul(in caz ca propunerea va fi acceptata),vom vedea care e activ si care nu!Dar sa se stranga 32/32 doar admini!

Crezi ca propunerea ta ar ajuta? ----------> e pentru amuzament

Poze / Video la propunerea ta ---------->--

Alte mentiuni ---------->cam asta e!

Sniror    56

Ar fi misto, serverul folosit ar putea fi respawnu' .... dar cativa admini ar trebui sa ramana pe celalante servere!

in genere pe toate serverele : adminii de pe respawn sa joace rs,de pe zm sa joace zm...defapt nare importanta,in orice caz sa se numeasca ziua ,,Admin Gameplay'',srv sa fie ocupate doar de admini...

Sniror    56

Uite carei faza : sa rezervam vreo cateva ore dintr-o zi anumita doar pentru admini!Adica de exemplu : vineri seara la orele 20:00 admin only game!practic doar pentru amuzament!

0rsp™    1,302

Pai avem un alt server pe care sa facem e capul nostru 

94.60.40.33:27015 este serverul de Test Batalia.ro

WrD    131

Asta ar fi o idee pentru a se putea verifica activitatea adminilor. Daca adminii de pe classic sa zicem ca intra vinerea la 20.00 pe cs.batalia.ro, atunci se va observa cine este absent si se vor lua masuri. Asa si pentru celelalte servere, adminii de pe dr pe dr.batalia.ro, etc. Dar ramane o problema, decizia asta ar putea nemultumi playerii. Nu cred ca le pica bine sa elibereze serverele.... Fie si pentru 2 ore, tot e mult si se poate ajunge la pierderi.

yoyo_caramel    414

Pai avem un alt server pe care sa facem e capul nostru 

94.60.40.33:27015 este serverul de Test Batalia.ro

Subscriu la ce a spus Cosmin !!!  AVEM UN ALT SERVER !!! deci playerii vor juca in voia lor pe celelalte servere, iar adminii pe acest server, unii !!! .....

aceasta propunere este interesanta ca si faptu ca stai sa joci linistit nu tai pe jucarotul ala ca are cod si alte chestiuni.Dar cativa admini in timp ce jucam pe serverul de test sa se mute si pe alte servere sa vada cum e situatia. De la mine ai pro pentru propunere ca chiar ie buna  . PRO :)

pana la urma se va face aceasta zi??

Edit by 666: Nu se stie, nu vezi ca inca mai spun Pro/Contra? Toti asteptam un raspuns. :d:d sper sa fie acceptata

Edited by 666-fromhell-

alex_p1r0gmq    104

Foarte buna ideea. Daca s-ar face o chestie de genul este de preferat sa se faca pe serverul de test. Daca eliberam sv principal nu ar pica bine si am pierde...fie si pentru 10 minute. Asa mergem pe serverul de test si (poate ajuta intr-o oarecare masura) pe cel de respawn. Spun asta pentru ca suntem mai mult de 32 de admini in aceasta comunitate :).

Pro de la mine.

FreeKill    102

Foarte buna ideea..PRO si de la mine..dar acu imi pun si eu intrebarea:
Daca adminii vor veni pe serverul test pentru a fii prezenti si a demonstra ca sunt activi,pe serverele initiale (cs,dr si zm) cine v-a mai avea grija de playeri? (codatii,limbajul vulgar,afk-istii etc.)

Sniror    56

mda,mersi pentru aprobarea colegilor :) apreciez!

dar totusi vreau sa stiu ce parere au si cei din  staff

C'est Dan    447

mda,mersi pentru aprobarea colegilor :) apreciez!

dar totusi vreau sa stiu ce parere au si cei din  staff

Cred ca ti-au raspuns mai sus .

T.C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this