rdN.

Propunere forum - Tema

6 posts in this topic

rdN.    0
Nickul tau - rdN.

Propunerea ta - Sa se adauge inca o tema.

Crezi ca propunerea ta ar ajuta -Da.

Poze / Video la propunerea ta - Un pic mai complicat ideea asta avand in vedere ca nu sunt teme noi.

Alte mentiuni - As dori sa se adauge 1-2 teme noi. Mie mi se misca forumul destul de greu si nu pc-ul este problema si nici ISP-ul. Poate daca ati adauga niste teme noi poate nu ar mai merge asa de greu si in plus ar fi o chestie destul de faina ca un om sa poata sa aleaga dintr-o diversitate de teme. :)

0rsp™    1,302

Daca tu dai click in partea de stanga jos a Forumului unde scrie Change Theme , ai sa vezi ca ai o tema ptr Mobile , care este doar ptr.Telefoane Mobile Si inca o tema cu numele "IP.Board" , care este tema de default a IPB .

Tema intalnita pe multe site-uri de renume , pe care si eu de altfel o folosesc.

Deci , daca pe langa astea 2 teme mai doriti o a 3.a , vazand ca avem destul de multe teme Cumparate deja de la IPB , mai adaugam 1 tema.

Sa fiti iubiti.

rdN.    0

Pai de asta am facut propunerea in speranta ca se va mai adauga inca una. Stiu cele 2 teme si de aceea speram la inca una. Una care sa nu-mi incarce asa de greu pe acest forum.

0rsp™    1,302

Pai nu ne intelegem ca mai simpla decat IP.Board care o gasesti on Coltul din stanga jos  , nu este alta?

rdN.    0

Pai da, dar este IP Board Mobile. Este o tema completa IP Board care merge pentru PC mai bine... Dar cum crezi tu.

Oricum, mersi.

Apple    1

Ai la alegerea una tot trebuie sa ti se potriveasca  aici are dreptate sunt destule !

Guest
This topic is now closed to further replies.